Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu „Ogniska misyjnego” za złożone ofiary w czasie kiermaszu bożonarodzeniowego, który odbył się dn. 13 XII 2015 roku. Zebrano kwotę 1620zł., którą przekażemy na misje  w Peru gdzie pracowała misjonarka świecka z Juszczyna, pani Dorota Kozieł. Pani Dorota zamierza w przyszłym roku udać się do peruwiańskiej dżungli z odwiedzinami do swoich dawnych parafian. Dziękujemy również z całego serca wszystkim Parafianom, do których w niedzielę 27 XII 2015 roku dotarli „Kolędnicy misyjni”. Wielkie „Bóg zapłać” za przyjęcie w domach, poczęstunek i złożone ofiary w wysokości 1217,30zł., które przekażemy na pomoc dzieciom na Madagaskarze zgodnie z decyzją Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci.