WAŻNY KOMUNIKAT DLA WSZYSTKICH PARAFIAN W SPRAWIE UCZESTNICTWA W LITURGII WIELKANOCNEJ

Drodzy Parafianie według nowego rozporządzenia państwowego, które dzisiaj się ukazało na mocy podpisanego Konkordatu ( umowa pomiędzy Kościołem a Państwem) zostały podtrzymane i przedłużone zakazy a mianowicie, dotyczące przebywania 5 osób w świątyni podczas  liturgii. Mieliśmy nadzieję, że skończy się ten zakaz 11 kwietnia (Wielka Sobota), lecz niestety z przykrością informujemy, że w Niedzielę Zmartwychwstania i w poniedziałek Wielkanocny i w następne dni może uczestniczyć w liturgii Mszy św. tylko 5 osób. Mszę św. odbędą się w tych dwu dniach o godzinach które były zapowiadane 7.30; 9.30; 11.00; 14.00; 15.30; 17.00.

Wodę święconą można zabrać z przedsionka przez cały dzień. Również Baranki wielkanocne są do zabrania w przedsionku. Zachęcamy. Z pamięcią i duchową łącznością Duszpasterze 😉