Msze św. w niedziele i uroczystości:
730, 930, 1100, 1700

Dni powszednie:
700, 1700 (od X do III), 1800 (od IV do IX)

Aktualności

Róże Różańcowe PILNE !!!

Staramy się uaktualnić listę i skład Róż Różańcowych. Bardzo prosimy o dostarczenie do ks. Proboszcza aktualnych list członkiń i członków Róż Różańcowych z naszej parafii.

roze-912x340

Róże Różańcowe

Staramy się uaktualnić listę i skład Róż Różańcowych. Bardzo prosimy o dostarczenie do ks. Proboszcza aktualnych list członkiń i członków Róż Różańcowych z naszej parafii. I. RÓŻA MATEK MARII MAGDALENY Zelatorka – Józefa Maciaszek III. RÓŻA św. JADWIGI ŚLĄSKIEJ Zelatorka -Wanda Maciaszek VI.RÓŻA KOBIET św. DOMINIKA Zelatorka -Helena Skupień VII. RÓŻA MATEK św. JÓZEFA Zelatorka […]

Historia Parafii św Marcina

Historia Polski nierozłącznie związana jest z historią kościoła, a tego w Bystrej długo nie było. W roku 1338 została utworzona parafia w Pcimiu, która swym zasięgiem objęła rozległy teren puszczy karpackiej, w której znalazły się tereny dzisiejszej wsi Bystra, a od 1498 roku teren ten został włączony do parafii w Łętowni. Czytaj dalej...
Do góryDo góry