Informujemy, że zgodnie z aktualną sytuacją i rozporządzeniami państwowymi, kościelnymi, a zwłaszcza z dekretem naszego Arcybiskupa Mszę święte w naszym kościele będą sprowadzane w normalnym porządku, jednak dla tych, którzy zamówili Mszę św. i członków ich rodzin. Tak jak dotychczas pół godziny przed Mszą świętą będziemy spowiadać a półgodziny przed wieczorną Mszą świętą będzie także wystawiony Najświętszy Sakrament.

Zawieszamy wizyty Nadzwyczajnych Szafarzy Eucharystii u chorych na czas nieokreślony. Wszelkie informacje w następnym czasie podawać będziemy na naszej stronie internetowej a zwłaszcza na bieżąco facebookowej. Tam też znajdują się dekrety naszego Arcybiskupa i jego wskazania, które będziemy także realizować. Bardzo prosimy o systematyczną spowiedź w tym czasie, gdyż w najbliższych tygodniach mogą nastąpić okoliczności uniemożliwiające przeprowadzenie spowiedzi ogólnych, parafialnych i przedświątecznych.

Z pozdrowieniem i błogosławieństwem na czas przeżywania tych dni. Duszpasterze.